Zapowiedziano serial live-action na podstawie serii Teen Titans!

Producenci Greg Berlanti i Akiva Goldsman odpowiedzialni za produkcje związane z uniwersum DC ogłosili rozpoczęcie prac nad serialem live-action opartym na serii komiksowej Teen Titans. Jego tytuł będzie brzmieć Titans, a jego premiera zaplanowana jest na 2018 rok. Emisja serii ma nastąpić za pośrednictwem specjalnej platformy cyfrowej, gdzie mają się znajdować także inne produkcje DC. Nie ujawniono jednak z ilu odcinków składać się będzie pierwszy sezon. Titans ma opowiadać o grupie młodych ludzi mających wkrótce zostać superbohaterami, których zrekrutowano z każdego zakątka uniwersum DC. W tej serii to Dick Grayson wychodzi z cienia, by zostać przywódcą tej nieustraszonej grupy składającej się m.in. z Starfire, Raven i wielu innych.

TeenTitans

Zobacz również: Teen Titans: Judas Contract – pierwsze spojrzenie na nową animację!!!

Producentami wykonawczymi tego projektu będzie Sarah Schechter z Berlanti Productions oraz szef DC Films Geoff Johns, który będzie także współtwórcą pilotowego odcinka razem z Goldsmanem (Star Trek: Discovery) i Berlantim (Arrow, DC’s Legends Of Tomorrow, The Flash, Supergirl). Nie jest to pierwszy raz, kiedy zamierzano stworzyć tę serię. Kilka lat temu Goldsman również pracował nad tym projektem w TNT, jednak wkrótce zrezygnował z niego prezes stacji Kevin Reilly. 

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?