Dennis Quaid jako George W. Bush w 2. sezonie American Crime Story

Do obsady nowej odsłony antologii Ryana Murphy’ego zatytułowanej Katrina: American Crime Story dołączył Dennis Quaid. Aktor znany m.in. z takich filmów jak PojutrzeOstatni Smok czy Traffic, wcieli się w 43. prezydenta Stanów Zjednoczonych – George’a W. Busha, który za czasów swojej prezydentury był mocno krytykowany za brak odpowiednich działań po jednym z najdotkliwszych huraganów jakie kiedykolwiek nawiedziły USA.

george w bush

Zobacz również: Stacja Fox nie planuje 3. sezonu Królowych krzyku

Kolejna odsłona American Crime Story ma skupić się na Huraganie Katrina z 2005 roku i jego następstwach w Nowym Orleanie. W obsadzie 2. sezonu American Crime Story znajdują się już: Matthew Broderick, który wciela się w dyrektora Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego – Michaela D. Browna oraz  Annette Bening jako Kathleen Blanco – ówczesna guerbator stanu Luizjana. Produkcja zadebiutuje na małym ekranie w 2018 roku.

Dennisa Quaida za niedługo będziemy mogli oglądać w filmie sci-fi pt. I Can Only Imagine oraz thrillerze pt. Kin.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: gettyimages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?