Gra o Tron – pierwszy pełny zwiastun 7. sezonu!!!

Tu zbędny jest jakikolwiek komentarz. Przed Wami pierwszy pełnoprawny zwiastun kolejnego sezonu Gry o Tron, a w nim wojna totalna, Białe Zimno i powrót naszych ulubionych bohaterów! Oglądajcie:

https://www.youtube.com/watch?v=giYeaKsXnsI

Zobacz również: Gra o Tron – mamy plakat 7. sezonu!

7. sezon Gry o Tron kręcony był w Irlandii Północnej, Hiszpanii i Islandii. Warto zaznaczyć, że rozdział będzie krótszy od poprzednich, które składały się z dziesięciu epizodów. Nowy sezon doliczy się jedynie 7 odcinków. Reżyserami serii są: Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman i Alan Taylor.

Producentami wykonawczymi 7. sezonu produkcji są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield; współproducentami wykonawczymi z kolei zostali: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman; a rolę producentów dzieła powzięli tym razem na swoje barki Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney.

Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: Game of Thrones Season 7: Official Trailer (HBO)

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?