Najpierw zabójstwo Gianniego Versace, a dopiero później historia o huraganie Katrina

W nowej antologii Ryana Murphy’ego nastąpiła mała zmiana planów. Historia o zabójstwie słynnego projektanta mody zatytułowanej, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story, do której właśnie trwają zdjęcia, miała być pierwotnie trzecią częścią, teraz jednak zostanie przedstawiona jako druga seria, na początku 2018 roku. To oznacza, że American Crime Story: Katrina opowiadająca o Huraganie Katrina z 2005 roku, zostaje opóźniona i wchodzi w miejsce wcześniej wspomnianego tytułu. Zdjęcia do sezonu o Katrinie, w której zagrają m.in.: Matthew Broderick, Annette Bening oraz Dennis Quaid, ruszą dopiero na początku przyszłego roku.

Gainni i Donatella Versace

Zobacz również: Gra o tron – materiał zza kulis obrazujący tworzenie efektów specjalnych!

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story, opowie o morderstwie na słynnym projektancie mody, do którego doszło w 1997 roku, gdy Versace wracał do swojej posiadłości w Miami Beach. Andrew Cunanan, seryjny morderca, zabił Gianniego na schodach jego słynnej wilii. Kilka dni później Cunanan popełnił samobójstwo.

W rolę założyciela domu mody Versace wcieli się Edgar Ramirez (Dziewczyna z pociągu), jego zabójcę zagra Darren Criss (Glee), natomiast Penelope Cruz pojawi się w serialu w roli siostry Gianniego, Donatelle. Do obsady dołączyli ostatnio: portorykański wokalista i aktor, Ricky Martin, który wcieli się w Antonio D’Amico, wieloletniego partnera Versace oraz Max Greenfield (American Horror Story: Hotel) – szczegóły jego roli nie są znane.

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story będzie liczyć 10 odcinków i zostanie oparty na książce pt. Vulgar Favors autorstwa dziennikarki magazynu Vanity Fair, Maureen Orth.

źródło: EW.com / ilustracja wprowadzenia: Alexei Hay/Entertainment Weekly

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?