Sense8 zakończy się z przytupem! Siostry Wachowskie szykują dwugodzinny film!

Współpraca sióstr Wachowskich z Netflixem skończyła się szybciej niż się zaczęła, czyż nie?. Po dwóch sezonach Sense8 zejdzie z „anteny” kalifornijskiego potentata i to mimo tego, że zdążył on zgromadzić wokół siebie własną, oryginalną społeczność. Jej liczebność jednak widocznie pozostawia wiele do życzenia, albowiem słupki oglądalności nie rosną, wpływy na konto nie zadowalają, a petycja złożona przez fanów i postulująca przedłużenie serialu o kolejne sezony została bezkompromisowo i bez skrupułów przerobiona na dwuwarstwowy papier toaletowy.

5a6281f2f58553df0461de0cff01bcfe

Na szczęście w Netflixie są jeszcze osoby, które prócz żyłki do biznesu posiadają zamiłowanie do kinematografii jako takiej, gdyż to właśnie one wywalczyły dodatkowy rok w kontrakcie dla tych nietuzinkowych reżyserek. Cel jest jeden – satysfakcjonujące zamknięcie serii. Tym natomiast będzie paradoksalnie nie serial, lecz ponad dwugodzinny film pełnometrażowy, który już stał się przyczynkiem do zamieszania, szumu i gwaru na planie filmowym. Logiczne acz niespodziewane. Niemniej jednak w tym nieszczęściu szczęście jest takie, że nie pozostaniemy z ręką w nocniku jeśli chodzi o losy bohaterów Sense8. Film bowiem definitywnie pozamyka wszelkie furtki fabularne, zapewne mniej lub bardziej pieczołowicie, ale przynajmniej dowiemy się, co się stało z tym Wolfgangiem. Chyba.

19511385 670625573130399 8824877100877166628 n

Źródło: Facebook/Sense8 / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?