The Defenders i The Punisher z nowymi materiałami promocyjnymi z okazji San Diego Comic-Con!

Z okazji zbliżającego się San Diego Comic-Con Entertainment Weekly udostępniło materiały promocyjne dla serialu The Defenders i The Punisher. Na pierwszej z nich widzimy Daredevila, Luke’a Cage’a, Jessicę Jones oraz Iron Fista, natomiast na drugiej z kolei obecny jest Jon Bernthala – odtwórca roli Punishera, który jest gotowy wymierzyć sprawiedliwość złoczyńcom.

marvels the defenders poster art

Punisher poster

Zobacz również: The Defenders – nowa grafika promująca show!

Gwiazdami serialowego widowiska są: Charlie Cox, Mike Colter, Krysten Ritter i Finn Jones. Rzeczonych aktorów możecie podziwiać na powyższej grafice. Ponadto w obsadzie znajdują się również: Sigourney Weaver (antagonistka serii – Alexandra), Elodie Yung (Elektra), Scott Glenn (Stick), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight) i Jessica Henwick (Colleen Wing).

Serial The Defenders wytwórni Marvel podąża śladami ekipy złożonej z następujących bohaterów: Daredevila, Jessicy Jones, Luke’a Cage’a i Iron Fista. Czwórka pojedynczych herosów, z jednym, wspólnym celem, którym jest uratowanie Nowego Jorku. Serial jest opowieścią o grupie samotnych figur na pełnej niebezpieczeństw szachownicy, obarczonych ponadto osobistymi problemami. Tylko działając razem, jako ekipa, będą w stanie stawić czoła zbliżającym się zagrożeniom, lecz czy bohaterowie w porę to zrozumieją?

The Defenders zadebiutuje na platformie Netflix 18 sierpnia 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?