Advertisement
Advertisement

Knightfall – Templariusze poszukują świętego Graala w nowym zwiastunie serialu

Stacja telewizyjna History zaprezentowała nowy zwiastun serialu historycznego o Templariuszach pt. Knightfall. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=v0geQYc_Y3E

Zobacz również: Belfer – zobacz pierwszą zapowiedź 2. sezonu!

Knightfall opowie o prawdziwych wydarzeniach historycznych z punktu widzenia fikcyjnych postaci. Akcja skupi się na przywódcy słynnego zakonu, Sir Landry, który po przegranych bitwach na Ziemi Świętej zaczyna tracić wiarę w słuszność misji zakonu. Jednak gdy docierają do niego wieści o Świętym Graalu jego motywacja do walki powraca. Serial opowie o przyczynach upadku zakonu oraz przedstawi wydarzenia z piątku trzynastego, które zapoczątkowały fatalność tej daty.

W serialu występują: Tom Cullen, Sabrina Barlett, Bobby Schofield, Julian Ovenden, Padraic Delaney, Sarah-Sofie Boussnina, Simon Merrells, Olivia Ross.

Pierwszy sezon będzie zawierać 10 odcinków. Twórcami serialu są Don Handfield i Richard Rayner, natomiast producentem został Jeremy Renner (Avengers). Premiera Knightfall odbędzie się jesienią.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?