Egzorcysta – obsada serialu i jego twórcy zapowiadają drugi sezon | SDCC 2017

Podczas panelu poświęconego serialu Egzorcysta na San Diego Comic-Con 2017 jej twórca Jeremy Slater, podzielił się szczegółami dotyczącymi drugiego sezonu produkcji. Podkreślił przy tym, że wydarzenia w nadchodzących odcinkach będą rozgrywały się na zalesionej wyspie z dala od Seattle.

Producent wykonawczy serialu Sean Crouch tak oto wypowiedział się na temat serii:

W tym sezonie postanowiliśmy przerzucić się z rodziny wywodzącej się z miasta i należącej do wyższej sfery, kładąc większy nacisk na pewną naturalność: błękit i zieleń nadającą bardziej kinowy charakter. Otwiera to pole do popisu przy wdrażaniu konkretnych pomysłów. Dużo japońskich horrorów opiera się bowiem na oddziaływaniu środowiska i to ma właśnie wpływ na to, co staramy się osiągnąć w tym sezonie.

Wskazując na rodziny z wyższych sfer, Slater wspomniał o możliwości pojawienia się jednego lub dwóch członków Rance’ów w drugim sezonie:

Chcielibyśmy, aby stała za tym powrotem konkretna historia i by nie było to coś bezpodstawnego.

Dużą niespodzianką w nadchodzącym sezonie serialu będzie pojawienie się aktorki znanej z Deadpoola, czyli Brianny Hildebrand. Na SDCC wypowiedziała się na temat swojego zamiłowania do horrorów (zagrała w Tragedy Girls) oraz opisała graną przez siebie postaci w Egzorcyście:

Polubiłam protetykę i krew. […] (Moja postać) ma charakterek… Z pewnością da popalić.

Ojciec Tomas (Alfonso Herrera) i Ojciec Marcus (Ben Daniels) mają pozostać w Stanach, zostawiając pracę w Watykanie Ojcu Bennetowi (Kurt Egyiawan). Jeśli chodzi o wątek watykański w drugim sezonie, to Crouch również wspomniał o tym podczas panelu:

Od tysiąca lat działa tam Biuro Egzorcyzmów i staramy się to pokazać również w serialu. Pozostaje też pytanie, w jaki sposób egzorcyzmy oddziaływują na Kościół Katolicki?

Zobacz również: Egzorcysta – aktorka znana z Deadpoola dołącza do obsady!

https://www.youtube.com/watch?v=5NH3ffAp9aA

W drugim sezonie serialu Tomas Ortega (Alfonso Herrera) i Marcus Keane (Ben Daniels) wyjadą z Chicago w poszukiwaniu zła. Tym sposobem znajdą się w okolicach Seattle, gdzie spotkają Andrew Kima (John Cho). Mężczyzna jest byłym psychologiem dziecięcym, który prowadzi dom dla pięciu problematycznych dzieci z systemu rodzin zastępczych. Kiedy jedno z nich zostaje zaatakowane przez bardzo silną moc, główni bohaterowie znajdą się na drodze do piekła. Alfonso Herrera oraz Ben Daniels są jedynymi aktorami z pierwszego sezonu, którzy powrócą w stałej obsadzie drugiego. Premiera została zaplanowana na 29 września tego roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Fox

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?