Bracia Coen stworzą serialowy western dla Netflixa!

Oficjalnie The Ballad of Buster Scrugs, antologia w westernowym klimacie autorstwa braci Coen pojawi się na platformie Netflix już w 2018 roku. Projekt twórców Fargo, składa się z sześciu różnych opowieści o mieszkańcach Dzikiego Zachodu. W roli tytułowego Bustera zobaczymy Tima Blake’a Nelsona. Bracia ogłosili krótko:

Streamujemy, sku***syny

Joel i Ethan Coen napiszą i wyreżyserują pierwszy sezon, a także będą jego producentami wykonawczymi wraz z Megan Ellison oraz Sue Naegle z Anapurna Television. Wśród twórców pojawi się także wieloletni współpracownik Coenów, Robert Graf. Jak powiedziała viceprezes oryginalnych produkcji Netflixa, Cindy Holland, zarząd platformy jest bardzo podekscytowany możliwością goszczenia osób z taką gamą talentów. My wkrótce zobaczymy ich najnowsze scenopisarskie dzieło, Suburbicon, napisane wraz z Georgem Clooneyem, który pełni dodatkowo funkcję reżysera owej komedii. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?