Advertisement
Advertisement

American Horror Story: Cult – Donald Trump i Hillary Clinton w czołówce nowego sezonu!

Możemy już podziwiać przedsmak kolejnego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali – wiemy, jaka czołówka będzie otwierała 7. sezon American Horror Story: Cult! Dodatkowo producenci ujawniają coraz więcej informacji na temat obsady. Po ostrym zbliżeniu na gromadzące się pszczoły, które później wychodzą z czyjejś skóry, widzimy także ludzi – zakładają oni maski Donalda Trumpa i Hillary Clinton. Czy robią to na ich cześć? Wszystko się okaże! Najbardziej druzgocący jest jednak jeden z końcowych kadrów, czyli flaga amerykańska spływająca krwią.

https://www.youtube.com/embed/XAmTyoE-imA

Zobacz również: American Horror Story: Cult bez Kathy Bates!

Podczas ostatnich TCA Alexis Martin Woodall zapewniała, że nowa władza nie odegra w serialu takiej roli, jakiej moglibyśmy się spodziewać. Powiedziała:

Kiedy Ryan ogłasza, że następny sezon będzie kręcił się wokół Trumpa, ja raczej twierdzę, że bardziej skupiamy się na tym, co dzieje się na świecie wokół nas.

Woodall ujawniła również, że opisałaby nadchodzący sezon AHS jako krwawe napięcie, przepyszne danie i niezwykle ekscytującą wycieczkę do spożywczaka.

Cała prawda o naszej marce: znajdziecie się w zupełnie nowym świecie, zakochacie się w naprawdę niesamowitych postaciach i jednocześnie będziecie nienawidzić się za to, że obejrzeliście nasz serial przed pójściem spać – dodaje.

Siódmy sezon będzie składał się z 11 odcinków, a zagrają tam m.in. Sarah Paulson, Evan Peters i Cheyenne Jackson, których znacie z poprzednich epizodów. Jednak pojawią się też nowe twarze, np. Alison Pill oraz Billie Lourd.

Już nie możemy się doczekać, a Wy?

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Stały współpracownik

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?