Advertisement
Advertisement

The Punisher – przyjaciele, wrogowie i Frank Castle na nowym materiale promującym serial

Mieliśmy już zwiastun oraz kilka zdjęć, więc pora na kolejną zapowiedź serialu The Punisher produkcji Marvela i Netflixa. Tym razem prezentujemy Wam materiał wideo, prezentujący sojuszników oraz przeciwników tytułowego bohatera. W roli głównej powróci Jon Bernthal, który zadebiutował w roli postaci w serialu Daredevil. Data premiery Punishera nie jest jeszcze dokładnie znana, ale odbędzie się ona prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

 

The Punisher będzie już szóstym jak dotąd serialem powstałym, dzięki współpracy stacji Netflix z Marvelem oraz czwartą interpretacją tej postaci w filmie. Dokładna premiera tytułu nie została jeszcze ustalona. Wcześniejszymi projektami rzeczonego teamu są DaredevilJessica Jones, Luke CageIron Fist oraz The Defenders, w którym wszyscy tytułowi bohaterowie stworzą silną drużynę. Do zespołu nie dołączy Punisher, gdyż działanie drużynowe nie leży za bardzo w naturze Franka Castle. W obsadzie serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Jona Bernthala (Frank Castle), Deborah Ann Woll (Karen Paige), Daniela Webbera (Lewis Walcott), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle), Paula Schulze’a (Pielęgniarka Jackie), Jamie’go Ray’a Newmana (Sarah Lieberman) oraz Ebona Moss-Bachracha (Micro).

Źródło: facebook.com/MarvelsPunisherNetflix / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?