Advertisement
Advertisement

Nowe, niepokojące promo American Horror Story: Cult

Poniżej zamieszczamy nowe video promocyjne nadchodzącego w przyszłym tygodniu 7. sezonu American Horror Story: Cult. W nowej odsłonie pojawią się m.in. Billy Eichner jako Harrison Wilton, Alison Pill grająca Ivy Mayfair-Richards, Billie Lourd w roli Winter Anderson, Cheyenne Jackson jako Dr. Rudy Vincent i Colton Haynes grający detektywa Samulesa. Do tego zobaczymy aktorów znanych z poprzednich części AHS: Sarah Paulson, Evana Petersa czy Emmę Roberts. Ryan Murphy potwierdził także, że w 7. sezonie powróci znany z części American Horror Story: Freak Show klaun Twisty, a epizodycznie zagra w nim także Lena Dunham, znana głównie z serialu Girls.

https://www.youtube.com/watch?v=Fxe9qBGJ6_Q

Zobacz również: American Horror Story: Cult – znamy nową postać!

Wyprodukowany przez 20th Century Fox i stworzony przez Ryana Murphy i Brada Falchuka serial American Horror Story zdobył aż 28 nominacji do nagrody Emmy i cztery razy tę nagrodę wygrał. 

Najnowszy sezon będzie składał się z 11 odcinków i skupi się na ostatniej kampanii prezydenckiej w USA, a więc rywalizacji pomiędzy Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Zadebiutuje on na stacji FX 5 września.

Źródło: Youtube, comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?