Preacher – czy możemy liczyć na 3. sezon?

Wszystko wskazuje na to, iż najnowsza adaptacja komiksu powróci do nas już z 3. sezonem! Aktualnie Preacher zaczyna swój 2. sezon – znacznie bardziej emocjonujący, a historie tam przedstawiane znacznie bardziej pasują do oryginalnego komiksu. Ta ogromna zmiana zaszła po 1. sezonie – był on swego rodzaju prequelem z akcją w fikcyjnym mieście Annville mieszczącym się w Teksasie.

Mimo iż dwa pierwsze sezony zebrały rzesze fanów, efekt nie był wystarczająco dobry w porównaniu z oczekiwaniami AMC. Fani zaczęli zastanawiać się, czy istnieją szansę na rozpoczęcie trzeciego sezonu. Sieć nie zapowiedziała oficjalnego powrotu Jesse’a (Dominic Cooper), Tulip (Ruth Negga) i Cassidy’ego (Joseph Gilgun), jednak udostępniono już trochę szkiców, które wyglądają całkiem obiecująco!

preacher

Zobacz również: Preacher – nowy zwiastun 2. sezonu | SDCC 2017

W lipcu The Times-Picayune poinformował czytelników o tym, iż AMC złożył odpowiednie dokumenty w celu kontynuowania swojego serialu w Nowym Orleanie! Trzeci sezon prawdopodobnie rozpocznie się 5 stycznia 2018 roku (w USA), natomiast budżet wynosi 70 milionów zielonych! Wiemy też, że 50 milionów z tej sumy prawdopodobnie zostanie wydanych w Luizjanie.

W 3. sezonie ukaże się znacznie więcej historii Jesse’a oraz jego babci w Luizjanie. Fani komiksu z pewnością czekają z niecierpliwością na to, by porównać dobrze im znane sceny z fabułą na małym ekranie!

Oczywiście wszystko to nie jest w stu procentach pewne – nadal nie ma oficjalnego pozwolenia na rozpoczęcie kolejnego sezonu. Nadal istnieje ryzyko niepowodzenia, jeśli obecny sezon nie zdobędzie wystarczającej popularności oraz uznania. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny raport!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Stały współpracownik

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?