Gwiazda Piratów z Karaibów zagra Robina w serialu Titans!

DC Entetrainment ogłosiło, iż znany z ostatniej odsłony Piratów z Karaibów Brenton Thwaites wcieli się w postać Dicka Graysona, znanego jako Robin/Nightwing, w produkcji Titans. Będzie to pierwszy serial w karierze tego młodego aktora.

Tak o castingu wypowiedział się producent, Geoff Johns:

Dick Grayson to jedna z najważniejszych i najbardziej ikonicznych postaci świata DC Comics i wybór odpowiedniego odtwórcy tej roli nie był łatwy. Brenton posiada tę emocjonalną głębię, serce i warunki fizyczne aby odpowiednio wcielić się w protegowanego Batmana oraz lidera drużyny Titanów. Mamy naprawdę ogromne szczęście, że zdecydował się dołączyć do naszej ekipy, a tym samym wnieść do swojej postaci odpowiednie dawki talentu i charyzmy.

Brenton Thwaites to kolejny młody aktor, który dołączył do obsady serialu Titans. Wcześniej w roli Starfire obsadzono Annę Diop, a rola Raven przypadła Teagan Croft.

brenton thwaites in pirates of the caribbean dead men tell no tales 2017

Opis: Titans przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discovery) oraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na rok 2018. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?