Advertisement
Advertisement

Tajemnice Los Angeles powrócą jako serial!

Pamiętacie świetny kryminał z 1997 roku o tytule Tajemnice Los Angeles? Brudni policjanci, ekskluzywne prostytutki, skorumpowani politycy i cała śmietanka Stolicy Rozrywki wmieszana w liczne przekręty? Nie? No to najwyższa pora sobie przypomnieć, ponieważ książka Jamesa Elroya o tym samym tytule zostanie ponownie przeniesiona na ekrany, tylko tym razem małe. Wśród producentów serialu będzie figurowało także nazwisko jednego z twórców wspomnianego wcześniej filmu, Arnona Milchana. Scenariusz zaś napisze Jordan Harper, który pisał już skrypt do Gotham oraz Mentalisty.

https://www.youtube.com/watch?v=_hAtZLZ7rWQ

Zobacz również: Netflix tworzy film o papieżu Franciszku! Anthony Hopkins i Jonathan Pryce w obsadzie!

Tajemnice Los Angeles to historia noir osadzona w latach 50. Przedstawia losy trzech detektywów z wydziału zabójstw, reporterki oraz hollywoodzkiej aktorki, których drogi splatają się w związku z dokonaniami sadystycznego, seryjnego zabójcy na terenie Miasta Aniołów. W filmie z 1997 roku w obsadzie znalazły się takie gwiazdy kina jak Kevin Spacey, Russel Crowe, Guy Pearce, Kim Basinger, Danny DeVito, oraz James Cromwell. Obraz wyreżyserowany przez Curtisa Hansona nominowany był do Nagrody Akademii w dziewięciu kategoriach i zwyciężył w dwóch: najlepszej aktorce drugoplanowej oraz najlepszym scenariuszu adaptowanym.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?