The Punisher – ujęcia zza kulis produkcji oraz pierwsze zdjęcie Micro w nowym Empire!

Użytkowniczka Twittera o nicku Tin_Pan_Ali udostępniła zdjęcia przedstawiające strony artykułu poświęconego Punisherowi pochodzącego z najnowszego numeru czasopisma Empire. Poza fotografiami prezentującymi Franka służącego w wojsku czy noszącego kostium Punishera, otrzymaliśmy dwa inne materiały, z których jeden ukazuje ujęcie zza kulis, natomiast na drugim widać pierwsze zdjęcie Micro. W komiksach Microchip jest głównym sprzymierzeńcem Franka, który specjalizuje się w najnowszej technologii i wszystkim, co związane z komputerami. Dzięki tym zdjęciom wiemy, że w serialu otrzymamy retrospekcje ukazujące przeszłość obu mężczyzn.


Zobacz również: The Punisher – przyjaciele, wrogowie i Frank Castle na nowym materiale promującym serial

The Punisher będzie już szóstym, jak dotąd, serialem powstałym dzięki współpracy stacji Netflix z Marvelem oraz czwartą interpretacją tej postaci w filmie. Dokładna premiera tytułu nie została jeszcze ustalona. Wcześniejszymi projektami rzeczonego teamu są DaredevilJessica Jones, Luke CageIron Fist oraz The Defenders, w którym wszyscy tytułowi bohaterowie stworzą silną drużynę. Do zespołu nie dołączy Punisher, gdyż działanie drużynowe nie leży za bardzo w naturze Franka Castle. W obsadzie serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Jona Bernthala (Frank Castle), Deborah Ann Woll (Karen Paige), Daniela Webbera (Lewis Walcott), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle), Paula Schulze’a (Pielęgniarka Jackie), Jamie’go Ray’a Newmana (Sarah Lieberman) oraz Ebona Moss-Bachracha (Micro).

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?