The Punisher – do akcji wkracza Battle Van!

W jednym z seriali Netflixa – The Punisher – pojawi się Bojowy Van Franka Castle! Seria ciągle pozostaje w dużej mierze objęta tajemnicą, lecz z pewnością znajdą się tam stałe elementy znane fanom Punishera, np. emocjonujące walki głównego bohatera czy ciężki sprzęt wojskowy.

Kluczową rolę odegra tutaj Microchip – sojusznik Punishera. Były analityk NASA dostarczył Frankowi Castle mnóstwo potężnego sprzętu, w tym także Battle Vana. Fani komiksu pewnie dobrze wiedzą, iż jest to jedna z najpotężniejszych broni – teraz wiemy, że furgonetka będzie pojawiała się bardzo często w serialowych scenach!

Zobacz również: The Punisher – Frank Castle w końcu wygląda jak trzeba na nowych zdjęciach

Dyrektor Marvel Television, Jeph Loeb, potwierdził, że w porozumieniu z Netflix’s Media Center ustalono, iż Battle Van pojawi się w nadchodzącym sezonie.

W komiksie bohaterowie podróżują Battle Vanem, dlatego było to dla nas niezwykle ważne, by zawrzeć w serialu również ten element – po naszemu. Może to nie Batmobile, ale z pewnością jest to ikoniczny pojazd!

Warto sprawdzić, jak ważna jest obecność tego pojazdu w 1. sezonie The Punisher, ile czasu poświęci Frank Castle na zdobycie go oraz jak dużą rolę odgrywa Micro w procesie jego tworzenia. Z pewnością sceny, w których główny bohater zamiast broni używa vana, będzie świetną odmianą!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe Netflix

Stały współpracownik

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?