Advertisement
Advertisement

The Punisher – poznaliśmy datę premiery?! Serial już w październiku?

Były już solidne porcje zdjęć, teasery i świetny zwiastun. Wciąż jednak nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery nadchodzącego wielkimi krokami serialu The Punisher z Jonem Bernthalem w roli tytułowej. Wiadomo było jedynie tyle, że zadebiutuje na Netflixie jeszcze w tym roku. W serwisie Reddit pojawiło się jednak dzisiaj zdjęcie przybliżające nam prawdopodobną datę premiery długo wyczekiwanego serialu. Jak wynika z owego obrazka, ta data to 13 października. Póki co, ani Netflix, ani Marvel nie odniosły się do tej fotografii. Jeśli zaś plotki się sprawdzą, czeka nas huczny październik z Netflixem, gdyż pod koniec tego miesiąca czeka nas premiera drugiego sezonu Stranger Things.

punisher-reddit-release-date (1)

Po dokonaniu starannie przeprowadzonej zemsty na odpowiedzialnych za śmierć swojej żony i dzieci, Frank Castle odkrywa spisek, który sięga znacznie dalej niż nowojorski światek przestępczy. Teraz, znany na ulicach jako Punisher, będzie musiał odkryć prawdę na temat niesprawiedliwości, które oddziałują na znacznie więcej kwestii, niż wcześniej na jego rodzinę.

W obsadzie serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Jona Bernthala (Frank Castle), Deborah Ann Woll (Karen Paige), Daniela Webbera (Lewis Walcott), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle), Paula Schulze’a (Pielęgniarka Jackie), Jamie’go Ray’a Newmana (Sarah Lieberman) oraz Ebona Moss-Bachracha (Micro).

źródło: reddit.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?