Tom Clancy’s Jack Ryan – zobacz pierwszy zwiastun nowego serialu Amazona

Zgodnie z zapowiedziami, podczas trwającego w Nowym Jorku Comic Conu, zaprezentowano pierwszy, pełny zwiastun nowego serialu Amazona zatytułowanego Tom Clancy’s Jack Ryan. W tytułowego bohatera wciela się John Krasinski (13 godzin: Tajna misja w Benghazi), będącego reinterpretacją z domieszką współczesnej wrażliwości popularnego bohatera Toma Clancy’a. W omawianą postać wcielał się poprzednio Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck oraz Chris Pine. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=OO3Us9nwMs8

Zobacz również: Runaways z oficjalnym zwiastunem od serwisu Hulu!

Tom Clancy’s Jack Ryan Toma Clancy’ego podąża śladami agenta CIA, a dokładniej rzecz ujmując analityka, który po raz pierwszy zostaje wrzucony w wir niebezpiecznych zleceń i zadań. Bohater (Krasinski) odkrywa bowiem pewien wzór w komunikacji terrorystów, przez co znajduje się w centrum groźnego gambitu. Stając w obliczu nowej fali terroryzmu, mogącej spowodować zniszczenia na globalną skalę, Jack Ryan będzie musiał wzbić się na wyżyny swoich umiejętności, aby uratować świat przed nieuchronną zagładą.

Producentami wykonawczymi serii są Carlton Cuse i Graham Roland, który napisał scenariusz pilota na podstawie historii własnego autorstwa sporządzonej razem z pierwszym przytoczonych w zdaniu panów. Tom Clancy’s Jack Ryan to koprodukcja Paramount i Skydance Television.

Nowa seria traktująca o Jacku Ryanie pojawi się ekskluzywnie na Amazon Prime w 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego teasera

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?