Jean-Claude van Johnson powraca! Zobacz najnowszy teaser zwiastuna serialu!

Jean-Claude Van Johnson to serial, w której głowną rolę gra postać o imieniu Jean-Claude Van Damme odgrywana przez…Jean-Claude Van Domma. Mężczyzna jest znaną gwiazdą filmową i mistrzem sztuki walk. Kiedyś działał pod przykrywką jako szpieg Jean-Claude van Johnson i teraz chce wrócić do gry po latach spędzonych na emeryturze. Zobaczcie najnowszy teaser zwiastuna!

https://www.youtube.com/watch?v=9CllYSwq1H8

Zobacz również: Avengers: Infinity War – Najnowsza zbroja Iron Mana na grafikach promocyjnych!

W produkcji zagrała również Kat Foster (Your Family or Mine), Moises Arias (The Middle) i Phylicia Rashad (Creed). Producentem został Peter Atencio (Key i Peele), Ridley Scott (Żona idealna), David W. Zucker (The Man in the High Castle) i Van Damme. Reżyserią pilotu zajął się Atencio. Co myślicie o nowym teaserze? Podoba Wam się? Dajcie znać!

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?