The Orville – będzie drugi sezon gwiezdnej komedii Setha MacFarlane!

The Orville to kolejny serial Setha MacFarlane (Family GuyAmerican DadThe Cleveland Show), który najwidoczniej zdobył na tyle dużą popularność, że został przedłużony o kolejny sezon po zaledwie ośmiu odcinkach.

Po raz kolejny Seth przyciągnął wielką publikę. Dostarczył nam serial pełny optymizmu, dramatu i jego oryginalnego humoru. Chcemy podziękować jemu, reszcie utalentowanej obsady, producentom oraz całej ekipie za niesamowity pierwszy sezon. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, gdzie The Orville zawędruje w drugim sezonie – mówi Michael Thorn, jeden z dyrektorów stacji FOX, która emituje serial.

Opis produkcji: Seth MacFarlane powraca, żeby zbadać najdalsze zakątki kosmosu. Znany komik tym razem wcieli się w kapitana gwiezdnego statku eksploracyjnego na potrzeby rozgrywającego się w XXV wieku serialu The Orville. Podczas służby będzie musiał bezbłędnie ogarniać nie tylko absurdalne cele misji, ale też żróżnicowaną gatunkowo i rasowo ekscentryczną załogę oraz liczne sprawy prywatne. W obsadzie tytułu znaleźli się również Scott Grimes (Robin Hood) oraz Adrianne Palicki (G.I. Joe: Odwet). Widzowie mogą więc liczyć na dużą ilość żartów oraz wypełnione efektami komputerowymi piękne sceny podróżowanie przez niezbadane galaktyki. Trudno niezauważyć, iż tytuł swoją estetyką wizualną budzi silne skojarzenia ze Star Trekiem.

Pierwszy sezon składa się z trzynastu odcinków, a na ten moment wyemitowano osiem.

Źródło: variety.com, oficjalny profil The Orville na Facebooku / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Największy fan BoJacka Horsemana. Wyznawca Christophera Nolana.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?