A Discovery of Witches – pierwsza zapowiedź nowego serialu o wampirach!

Jeśli brakuje komuś serialu Pamiętniki Wampirów, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Niebawem na małym ekranie zadebiutuje nowa produkcja o wampirach i wiedźmach.

A Dicovery of Witches to ekranizacja trylogii Deborah Harkness znanej w Polsce pod tytułem Księga Wszystkich Dusz. Główną bohaterką jest doktor historii Diana Bishop, która jednocześnie jest czarownicą i potomkinią pierwszej wiedźmy straconej w Salem. W czasie gdy Diana próbuje odciąć się od wszystkiego co związane jest z magią, na swojej drodze spotyka tajemniczego wampira, Matthew Clairmonta, a w mieście zaczyna dochodzić do wstrząsających morderstw. Pierwszą zapowiedź produkcji znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Harley Quinn zostanie bohaterką serialu animowanego!

W roli Diany gra Teresa Palmer (Kiedy gasną światła) a w Clairmonta wciela się Matthew Goode (Gra tajemnic). W produkcji grają również: Alex Kingston (Doktor Who), Valarie Pettiford (Czarna lista), Lindsey Duncan (Pozostawieni), Tanya Moodie (Sherlock), Daniel Ezra (Undercover),  Edward Bluemel (House Finch), Freddie Thorpe (Overdrive).

Pierwszy sezon zadebiutuje na stacji Sky One w 2018 roku.

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: Sky One

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?