Advertisement
Advertisement

Punisher oficjalnie z 2. sezonem!

To była tylko kwestia czasu. Punisher od Netflixa okazał się prawdopodonie najlepszym serialem platformy tworzonym wespół z Marvelem, więc nikogo nie powinien zdziwić fakt, że Frank Castle powróci do nas z drugim sezonem. Póki co nie znamy dalszych szczegółow drugiego sezonu. Netflix postanowił ogłosić tę wiadomość w mediach społecznościowych tym właśnie krótkim teaserem. Oto on:

Po dokonaniu starannie przeprowadzonej zemsty na odpowiedzialnych za śmierć swojej żony i dzieci, Frank Castle odkrywa spisek, który sięga znacznie dalej niż nowojorski światek przestępczy. Teraz, znany na ulicach jako Punisher, będzie musiał odkryć prawdę na temat niesprawiedliwości, które oddziałują na znacznie więcej kwestii, niż wcześniej na jego rodzinę.

Obsada serialu: Jon Bernthal, Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Jason R. Moore, Daniel Webber, Paul Schulze, Jaime Ray Newman, Michael Nathanson, Deborah Ann Woll.

Źródło: Netflix / Ilustracja wprowadzenia: mat.prasowe 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?