Advertisement
Advertisement

Jonathan Rhys Meyers w piątym sezonie „Wikingów”

Stacja telewizyjna History poinformowała, że przedłużyła, swoją największą produkcję „Wikingowie” o kolejny, piąty już sezon, który ma liczyć 20 odcinków. Co więcej, laureat Złotego Globu, Jonathan Rhys Meyers („Tudorowie”) ma dołączyć do obsady. Nie wiadomo jednak jeszcze, w kogo dokładnie się wcieli.

jonathan rhys meyers, wikingowie, tudorowie

Jesteśmy niezwykle dumni z kanadyjsko-irlandzkiej produkcji, która wciąż podnosi poprzeczkę opowiadanej historii. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy możemy obiecać naszym fanom kolejny, niesamowity i rozległy sezon „Wikingów” – powiedziała Christine Shipton, starszy wiceprezes i dyrektor kreatywny Shaw media.

wikingowie, sezon 5

Zobacz też: Na pierwszy rzut oka: 4. sezon „Wikingów”

Od premiery pierwszego odcinka serii minęły trzy lata, ale „Wikingowie” wciąż królują jako jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. W tym czasie zdobyli sześć nagród Canadian Screen Awards, w tym dwa razy z rzędu za najlepszy międzynarodowy dramat, oraz trzy statuetki za najlepsze efekty wizualne.

wikingowie, sezon 5

„Wikingowie” to saga rodzinna opowiadająca niezwykłe życie i przygody najeźdźców w czasach Średniowiecza. Produkcja piątego sezonu rozpocznie się tego lata, a od 19 lutego możemy oglądać już 4 sezon tej niezwykłej historii.

 Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?