Supergirl – Melissa Benoist o zwolnieniu Andrew Kreisberga przez WB

Gwiazda grająca główną rolę w Supergirl, Melissa Benoist, skomentowała zwolnienie Andrew Kreisberga ze stanowiska producenta wykonawczego serialu przez Warner Bros. w związku z zarzutami o molestowanie.

To było ogromne rozczarowanie – mówi Benoist. Dodaje jednak, że program powrócił do życia jako wspólnota obsady i ekipy tworzącej serial. – Atmosfera na planie obecnie naprawdę napawa mnie dumą. Przy naszym serialu pracuje wielu wspaniałych mężczyzn, jak i wiele niesamowitych kobiet na wysokich pozycjach.

Aktorka podała tu przykłady producentek, takich jak Jessica Queller i Sarah Schechter.

Wszyscy walczymy o równość i o bezpieczniejszą atmosferę w miejscu pracy.

Przed byciem zwolnionym w listopadzie przez Warner Bros., Kreisberg pracował jako producent wykonawczy przy serialach inspirowanych komiksami DC – Supergirl, Flash, Arrow i Legends of Tomorrow. Jednak po wpłynięciu wielu oskarżeń o molestowanie, WB postanowiło przeprowadzić wewnętrzne śledztwo dotyczące skarg, które zakończyło karierę Kreisberga w studiu.

Melissa Benoist

Zobacz również: The Flash – o mało co nie doszło do zmiany aktorki grającej Iris West!

Benoist optymistycznie wypowiedziała się o ruchu walczącym z molestowaniem w branży rozrywkowej oraz o krokach, które należy podjąć, aby dokonała się zmiana.

Myślę, że to kwestia empatii. Myślę, że to kwestia słuchania siebie nawzajem. To tak proste, jak stanięcie w cudzych butach na jeden dzień, przekraczając granice płci, orientacji seksualnych, czy jakiekolwiek inne. Myślę po prostu, że to kwestia słuchania siebie nawzajem. Ciężko rozmawiać o czymś, jeśli wciąż jesteś pochłonięty rozmyślaniem nad tym i uporządkowywaniem swoich myśli. Ale naprawdę mam nadzieję. I myślę, że ludzie są lepsi niż kierunek, w jakim potoczyły się sprawy.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: nerdcoremovement.com

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?