Jeremy Renner zainteresowany stworzeniem serialu o Hawkeye’u dla Netflixa

Netflix stał się wielkim sukcesem i strategią Marvela, nawiązując współpracę i tworząc co raz to nowsze seriale oparte na marvelowskich bohaterach. Mamy już np. „Daredevila” czy „Jessice Jones”, a już zapowiedziano seriale: „Luke Cage”, którego zresztą zaprezentowano pierwszy teaser, „Iron Fist” czy „The Defenders”. Z całą pewnością Marvel na tym nie poprzestanie widząc jak wielki sukces odniósł „Daredevil”. Ostatnio na panelu Comic Con w Dolinie Krzemowej pojawił się Jeremy Renner, którego zapytano czy chciałby, by powstał serial Netflixa oparty na postaci Hawkeye’a z Avengers na wzór m.in „Daredevila”?

Myślę, że to naprawdę świetny model. Jeśli jest jakaś droga, którą można byłoby rozwinąć tę postać, to może właśnie w taki sposób. Są to rzeczy, które tak naprawdę są poza moją kontrolą, ale na pewno byłbym na nie otwarty. Miałem wielką radość odkrywania tego bohatera. Model Netflixa jest obecnie miejscem, gdzie podążają wszystkie dramaty o bohaterach. Tworzone są filmy super bohaterskie lub seriale w rodzaju modelu Netflixa czy HBO. Tak więc byłbym na to otwarty, ale to nie zależy ode mnie.   

Zobacz również: Joker i Człowiek Zagadka byli blisko pojawienia się w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”!

A czy Wy chcielibyście by taki serial powstał o postaci odgrywanej przez Jeremy’ego Rennera, czy może wolelibyście innego członka Avengers?

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?