Gwiezdne Wojny – Nowy serial po zakończeniu Rebeliantów

Fani animacji ze świata Gwiezdnych Wojen właśnie wyczekują na finał serialu Star Wars:Rebelianci. Ale co będzie po 19 lutego, kiedy to dowiemy się, jak zakończą się przygody załogi Ducha? Najwyraźniej Lucasfilm już szykuje się do stworzenia kolejnego serialu animowanego. Wytwórnia nie pozwoli nam zbyt długo czekać i już zabiera się do pracy. 

Twórcy odznaczonej nagrodą Emmy animacji Gwiezdne Wojny:Wojny Klonów i odnoszącego sukcesy serialu Star Wars: Rebelianci poszukują wszechstronnego Koordynatora Produkcji, który dołączy do ich zespołu produkcyjnego.

hera

Zobacz również: Rian Johnson nie żałuje tego, co spotkało Snoke’a w Ostatnim Jedi?

Biorąc pod uwagę poprzednie produkcje możemy się domyślić, że będzie to odcinkowa seria animowana. Zwłaszcza że w ogłoszeniu została podana informacja o obowiązku nowego członka ekipy polegającym na upewnieniu się, iż każdy z odcinków będzie ukończony w terminie i będzie spełniał wymogi jakościowe postawione przez Dyrektora Nadzoru. 

 Star Wars: Rebelianci to serial powstający już po przejęciu Lucasfilm przez Disney’a i w przeciwieństwie do Wojen Klonów był on emitowany na Disney XD, a nie Cartoon Network. Możemy więc spodziewać się, że kolejną animację również będziemy mogli oglądać na tym kanale. Jak na razie nie ma więcej informacji na temat nowej produkcji, możemy jedynie snuć przypuszczenia na temat przyszłych losów animacji.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: youtube.com

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?