Advertisement
Advertisement

Sacha Baron Cohen odtwórcą głównej roli w nowym miniserialu The Spy!

Sacha Baron Cohen wcieli się w rolę Eli Cohena – główną postać nadchodzącego miniserialu The Spy. Składać się będzie z sześciu odcinków opowiadających o szpiegowskich działaniach Cohena na rzecz Izraela w Syrii w latach 60. Swoją premierę The Spy będzie miał na platformie Netflix, a we Francji na OCS.

Eli Cohen to jeden z najbardziej legendarnych szpiegów świata. Na początku lat 60. żył potajemnie w Damaszku, szpiegując na rzecz Izraela. Dostał się nawet do wyższych sfer syryjskiego społeczeństwa i środowiska politycznego. Jego działania, kontakty i ogromne poświęcenie do dziś kształtują to, co dzieje się na Wschodzie.

cohen

Zobacz również – Fabled – zwiastun przewrotnego serialu opartego na klasycznych baśniach!

Sacha Baron Cohen najbardziej znany jest z ról komediowych, między innymi jako Borat czy też Bruno. Zagrał także w filmach, takich jak Les Miserables: Nędznicy, Hugo i jego wynalazek, Dyktator i serii filmów Madagaskar.

Twórcą scenariusza i reżyserem jest Gideon Raff, producentami natomiast Légende Films i Alain Goldman.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?