Louie – Louis C.K. tłumaczy przerwę w emisji

Już w maju zeszłego roku stacja FX poinformowała, że serial obyczajowy Louie nie zostanie wznowiony na szósty sezon. Projektu nie anulowano, lecz za życzeniem pracujących przy nim osób wydłużono przerwę między seriami. Na jak długo? Właśnie w tej kwestii postanowił wypowiedzieć się odtwórca głównej roli, reżyser, scenarzysta i producent czyli Louis C.K.

Ten koleś, którego gram w serialu, świeżo po rozwodzie samotny tata, starający się przetrwać w Nowym Jorku komik, nie mam dla niego więcej historii. Seria jest autobiograficzna. Wraz z Johnem Landgrafem [prezes stacji FX] myśleliśmy nad powrotem z innego typu opowieściami, z innego punktu widzenia. Nie wiem tylko jeszcze, co to miałaby być za perspektywa, wszystko zależy, czy pomysł zaskoczy. Jeśli miałbym wrócić do telewizji, by robić serial kręcony jedną kamerą, to na pewno będzie to Louie. Ale póki co sam nie wiem. Muszę czuć, że potrzebuję to jeszcze raz zrobić. Nie chcę kręcić kolejnego sezonu tylko dlatego, że tak mam w kontrakcie. To nieuczciwe podejście.

Zobacz również: nowy film Verhoevena z premierą na konkursie w Cannes 2016

Stąd nie zapowiada się, by Louie prędko wrócił na ekrany. A jak wam podoba się postawa twórcy i jego podejście do projektu? Chcecie by serial zagościł jeszcze na antenie?

źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, FX

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?