Outcast: Opętanie – premierowy odcinek już dzisiaj na fanpage’u stacji FOX!

Już dzisiaj, 20 maja stacja FOX za pośrednictwem usługi Facebook Live opublikuje pilotowy odcinek najnowszego serialu grozy Outcast: Opętanie. Poniżej grafika potwierdzająca to wydarzenie:

FOX pokaże pierwszy odcinek „Outcast: Opętanie” na swoim fanpage’u facebookowym (wideo)

Zobacz także: Star Wars: Episode VIII – wyciek tytułu?

Emisja epizodu rozpocznie się o godz. 22 i będzie dostępna dla 61 krajów m. in. Wielkiej Polski, Włoch, RPA Szwecji, Turcji oraz Niemiec. Znajdziecie ją tutaj. Poniżej ostatni zwiastun produkcji: 

https://www.youtube.com/watch?v=GKJMlq7Xh8I

Outcast: Opętanie  to kolejna, po The Walking Dead produkcja oparta komiksie Roberta Kirkmana. Głównym bohaterem jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), który przez całe życia zmaga się z demonicznym opętaniem. Ze strachu przed skrzywdzeniem bliskich mu ludzi, odsuwa się od nich. Na jego drodze stanie Wielebny Anderson (Philip Glinister), uzależniony od alkoholu i hazardu ewangelista, który wierzy, że jest żołnierzem Boga w wojnie przeciwko siłom zła na Ziemi. Razem panowie udadzą się w podróż, podczas której Kyle znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania i być może odzyska kontrolę nad własnym życiem. Odkrycia, których dokona mogą zmienić nie tylko jego los, ale także całego świata. 

outcast plakat

Zobacz także: Pitbull. Niebezpieczne kobiety – pierwsze zdjęcia z filmu

Oficjalna premiera serialu odbędzie się 4. czerwca o 22 w stacji FOX, kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze na kanale Cinemax.

Źródło: Facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?