Serial Unreal: telewizja kłamie od czerwca w Lifetime

Tak, telewizja kłamie. W czerwcu. W telewizji Lifetime. Już od czerwca na kanale Lifetime pokażemy nowy serial fabularny, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków za oceanem. Unreal: telewizja kłamie to opowieść o kulisach programu randkowego, w którym producentki manipulują uczestnikami, a także same dają się manipulować.

Unreal: telewizja kłamie – środy od 1 czerwca o 22.00 Serial zagląda za kulisy popularnego programu randkowego, w którym młoda producentka Rachel Goldberg (Shiri Appleby) ma za zadanie manipulować uczestnikami w taki sposób, by uzyskać maksymalnie dramatyczne i skandalizujące nagrania, których domaga się jej cyniczna szefowa Quinn King (Constance Zimmer). Poznaj prawdę o bezwzględnym świecie reality shows, który kreuje własną rzeczywistość.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?