Druga szansa – hitem TVN i player.pl

Niedawno zakończyła się emisja serialu Druga szansa na TVN. Jednocześnie można go było oglądać na platformie internetowej Player.pl. Produkcja zdobyła ogromną popularność. W telewizji oglądało ją średnio 2,2 mln. osób. Serial stał się również hitem w Player.pl, gdzie miał ponad 9,52 mln wyświetleń. Stacja zapowiedziała już powstanie drugiego sezonu serialu, który będzie można zobaczyć jesienią tego roku. Zdjęcia ruszą w połowie czerwca. 

Jak mówi Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupa, producent wykonawczy serii:

Nad serialem Druga szansa pracowaliśmy długo, a scenariusz był pisany od razu z myślą o konkretnej aktorce, Małgorzacie Kożuchowskiej . W ten sposób stworzyliśmy nowy standard na polskim rynku. Wynik oglądalności, który osiągnął, bardzo mnie cieszy.

Druga szansa to pierwszy serial produkowany przez ATM Grupę dla TVN. Do tej pory firma współpracowała głównie z TVP i Polsatem.

Zobacz również: Letnia ramówka TVN – dochodzą Projekt Lady, Dom marzeń i Polowanie na mieszkanie, nowe odcinki Na wspólnej!

https://www.youtube.com/watch?v=6kfAhreN8LM

Opis dystrybutora:

Monika to współczesna kobieta sukcesu. Wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest rozchwytywaną agentką gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u boku. Kocha życie w wielkim mieście, nie rozstaje się ze swoim telefonem i jest na bieżąco z nowinkami z Facebooka. Monika jest ambitna, bardzo pracowita i pełna pomysłów na życie. W meandrach show-biznesu porusza się jak ryba w wodzie. Jej najbliższą przyjaciółką jest Sara Daymer (Magdalena Boczarska), znana aktorka filmowa i celebrytka. Tworzą idealny tandem – razem chodzą na imprezy branżowe do najmodniejszych klubów stolicy, popijając szampana w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina. Monika żyje w przekonaniu, że osiągnęła wszystko o czym marzyła, a przed nią są do pokonania tylko kolejne schody na szczyt. Niestety…

W wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Traci pracę i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu, a sąd skazuje ją na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu jest absolutnie sama…. Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei. Czy ktoś pomoże Monice w odnalezieniu nowej drogi życia? Czy będzie to jej partner Jakub Zeit (Rafał Królikowski), czy może lekarz Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski)? Czy przyjaciółka Moniki, Sara Daymer, zostanie u jej boku? A może to rodzina i siostra Lidka (Maja Ostaszewska) pomoże w przywróceniu głównej bohaterce wiary w ludzi?

Zobacz również: Na noże – TVN kręci nowy serial z gwiazdą Pitbulla!

Źródło: wirtualnemedia.pl/ ilustracja wprowadzenia: TVN

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?