Shameless – Niepokorni, Masters of Sex, The Affair – znamy daty premier kolejnych sezonów!

Stacja Showtime ogłosiła przypadające na tegoroczną jesień daty premier swoich seriali, czyli 4. sezonu Masters of Sex, 3. rozdziału The Affair, a także 7. produkcji Shameless – Niepokorni. Szczegółowe informacje poniżej.

Masters of Sex powrócą na antenę w niedzielę 11 września o godzinie 22:00 czasu wschodniego. Poniżej opis dystrybutora DVD 1. sezonu omawianego serialu:

Zróbcie to. W imię nauki. W Masters of Sex występują: nominowany do Złotego Globu i nagrody BAFTA Michael Sheen i uznana aktorka Lizzy Caplan, portretując dr. Williama Mastersa i Virginię Johnson – rzeczywistych naukowców, pionierów w dziedzinie badań nad ludzką seksualnością. Serial ukazuje przemiany w popkulturze, niezwykłe życie i romans Mastersa i Johnson, a przede wszystkim to, jaki wpływ na ich rodziny i przyjaciół wywarły prowadzone przez nich badania, które zapoczątkowały rewolucję seksualną, a ich samych przeniosły z kliniki w St. Louis wprost na okładkę magazynu Time.

460826.1

Zobacz również: Znamy ramówkę stacji CBS na sezon 2016/17; zwiastuny nowych seriali – w tym MacGyvera!

Mimo iż szósty sezon produkcji skończył się jeszcze nie tak dawno temu, czyli w kwietniu, Shameless – Niepokorni nie zamierzają spocząć na laurach. Serial powróci z nowym rozdziałem już w niedzielę, 2 października o godzinie 21:00 czasu wschodniego. Gwiazdami serii są nominowany do Oscara i zwycięzca nagrody Emmy William H. Macy oraz nominowana do Złotego Globa Emmy Rossum. Ponadto w obsadzie produkcji znajdują się następujący aktorzy: Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan i Isidora Goreshter. Poniżej opis dystrybutora DVD 1. sezonu omawianego serialu:

Poznaj Franka Gallaghera, ojca rodziny, który kocha szóstkę swoich dzieci niemal tak mocno, jak alkohol, papierosy i zasiłek socjalny. Dlatego dbanie o dom pozostawia najstarszej córce, która ma utrzymać rodzinę razem i dopilnować, żeby wszyscy (z wyjątkiem Franka) dokładali się do prądu i do jedzenia w lodówce. William H. Macy i Emmy Rossum przewodzą doskonałej obsadzie w pierwszym sezonie serialu Shamelss: Niepokorni – rozczulającej, nieprzewidywalnej, odurzającej i oburzająco śmiesznej serii.

351543.1

Zobacz również: Znamy ramówkę stacji The CW na sezon 2016/17

Z kolei 20 listopada o godzinie 22:00 czasu wschodniego na małych ekranach zadebiutuje przebojowy dramat przynoszący stacji Showtime same Złote Globy, o mowa tutaj o The Affair. Przygotujcie się na trzeci sezon widowiska! W pierwszym rozdziale The Affair widzowie mają okazję podziwiać Ruth Wilson w nagrodzonej Złotym Globem roli Alison, młodej kobiety, która na drodze romansu z Noahem (nominowany do Złotego Globa Dominic West) doprowadza do rozpadu dwóch związków małżeńskich.

541050 1.1

Zobacz również: Upfrony 2016 – Fox ogłasza nową ramówkę!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z serialu Masters of Sex

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?