American Crime Story – większość obsady powróci w 2. sezonie

Pierwszy sezon antologii American Crime Story okazał się hitem. The People v. O.J. Simpson zachwyciło krytyków i widzów. W przypadku innych antologii, za które odpowiedzialny jest Ryan Murphy większość obsady powraca w kolejnych sezonach. Tak było z American Horror Story oraz będzie ze Scream Queens. Producenci zapewniają, że zrobią, co w ich mocy, aby w drugim sezonie zagościły twarze znane z pierwszego. 

Kolejna odsłona American Crime Story ma skupić się na Huraganie Katrina i jego następstwach w Nowym Orleanie. Scenarzyści wybrali się do miasta, aby przeprowadzić odpowiedni research. Drugi rozdział antologii będzie różnił się od tego z O.J. Simpsonem. Zabraknie w nim „gwiazd” z prawdziwego życia.

Katrina będzie zdecydowanie inną historią, niż O.J. Jeżeli skupimy się na stworzeniu genialnych postaci, jeteśmy przekonani, że czeka nas kolejny dobry sezon telewizyjny – powiedziała Nina Jacobson, producenta serialu. 

Zobacz również: American Gods – Orlando Jones w obsadzie serialu

Jedyna rzecz, która połączy obie fabuły to fakt, że Ameryka dosłownie zatrzymała się i zapartym tchem obserwowała wszystko, co się wtedy działo. John Travolta, który w 2005 roku przyleciał do Luizjany, aby pomóc ofiarom huraganu już potwierdził swój udział w projekcie. Kolejna była Sarah Paulson. 

Byłabym bardziej niż podekscytowana, żeby zrobić cokolwiek nowego z tą samą ekipą. Dla mnie, idea aby traktować Katrinę, jako „American Crime Story” jest bardzo bardzo silna i odpowiednia. Dla mnie to dosłowna amerykańska zbrodnia. Katrina powiedziała nam coś o unikalnej postawie Amerykanów. Myślę, że to niesie ze sobą niewiarygodny potencjał – powiedziała aktorka. 

źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: FX

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?