Advertisement
Advertisement

SDCC: Wirus – obsada serialu śpiewa Vamps Boom w muzycznym klipie promującym produkcję!

Przedstawiamy ciekawy materiał promujący 3. sezon serialu Wirus. Jest nim muzyczny klip, który został udostępniony na trwającym obecnie w San Diego Comic Conie. Możecie w klipie zobaczyć obsadę rzeczonej produkcji śpiewającą utwór zatytułowany Vamps Boom. Autorami tekstu piosenki są Kevin Durand i Miguel Gomez. Z kolei za rap Davida Bradley’a odpowiedzialna jest Regina Corrado. Teledysk do utworu Vamps Boom nakręcił J. Miles Dale. Jego produkcją zajęli się Cory Bird i Liz Phang. Omówiony klip znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wirus – oto zwiastun 3. sezonu serialu!

Serial Wirus jest głośnym thrillerem Guillerma del Toro i Carltona Cusea, który został oparty na bestsellerowej serii znanej w Polsce pod tytułem Wirus. Trylogia The Strain. Autorami powieści są wspomniany del Toro i Chuck Hogan. 

Wraz z rozpoczęciem się trzeciego sezonu produkcji Nowy Jork staje się polem bitwy. Porzuceni przez rząd federalny mieszkańcy miasta zmuszeni są walczyć o własne życie. Pytanie brzmi następująco: Kto wygra? Ludzkość czy potwory? Nasi bohaterowie zwyciężają w drobnych potyczkach, lecz przegrywają wojnę. Nękana przez osobiste problemy – zdradę, rozczarowanie i paranoję – grupa się rozpada… Tymczasem Master jet bliski dokonania nieodwracalnej przemiany świata. Czy jest jeszcze nadzieja na ocalenie miasta i ludzkości?

Obsada serialu składa się z następujących osób: Corey Stoll, David Bradley, Kevin Durand, Jonathan Hyde, Richard Sammel, Natalie Brown, Miguel Gomez, Max Charles, Ruta Gedmintas, Rupert Penry-Jones, Samantha Mathis i Joaquín Cosío.

thestrain

3. rozdział omawianego show zadebiutuje na stacji FX w niedzielę, 28 sierpnia. Sezon będzie się składać z 10 epizodów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowazenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?