Fear the Walking Dead – nowe zdjęcia z sezonu 2B serialu!

Stacja AMC udostępniła kolejne zdjęcie z finalnej połowy drugiego sezonu serialu Fear the Walking Dead. Znajdziecie je poniżej. Zdjęcie ukazują meksykańskie krajobrazy. To właśnie tam odbędzie się finalna część show. Poza tym na fotosach możecie zobaczyć włóczącą się po okolicy Alicię, Madison i Stranda rozwijających swoją relację oraz Chrisa w towarzystwie Travisa. Jest również zdjęcie poświęcone nowym bohaterom omawianego widowiska, grupie, z którą spotkał się Nick w Meksyku. Wspominane społeczeństwo ma się wyróżniać unikalnym spojrzeniem na nieumarłych, co zostanie rozwinięte w kolejnych epizodach.

068405132000 002 194099

068405132000 001 0 194097

068405132000 004 0 194096 1

068405132000 003 194098

Zobacz również: SDCC: Fear the Walking Dead – zwiastun finalnej połowy 2. sezonu serialu!

Producentami wykonawczymi serialu pt. Fear the Walking Dead są: Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i showrunner Dave Erickson. Z kolei obsada widowiska z udziałem zombie zawiera następujące gwiazdy: Kim Dickens (Madison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) i Colman Domingo (Strand).

fear the walking dead episode 208 walkers 935

Serial Fear the Walking Dead zabiera widzów na sam początek apokalipsy zombie – czasów, w których świat przechodził przez gwałtowne zmiany na skutek nikomu nieznanych przyczyn. W tamtej chwili ludzkość nie miała bladego pojęcia, co tak właściwie się dzieje. Życie, jakie wszyscy znaliśmy, zostało w ułamku sekundy zachwiane i zmienione w zupełnie nieoczekiwane sposoby.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?