Egzorcysta – materiał zza kulis i pełny opis fabuły serialu

Fox zaprezentował materiał z nowymi scenami serialu pt. Egzorcysta, które przelatają się z wypowiedziami twórcy produkcji – Jeremy’ego Slatera (Fantastyczna czwórka) i aktorki – Geeny Davis (Mucha, Sok z żuka). Materiał oraz opis serialu znajdziecie poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=a9A_lMvrrbY

Zobacz również: American Horror Story – pierwszy plakat promujący 6. sezon produkcji!

Egzorcysta jest współczesnym spojrzeniem na powieść Williama Blatty’ego. Projekt opisywany jest, jako psychologiczny thriller, w którym będziemy śledzić dwóch różnych mężczyzn, zajmujących się jednym przypadkiem przerażającego demonicznego opętania.

Ojciec Tomas Ortega (Alfonso Herrera; Sense 8) to nowa twarz kościoła katolickiego, jest progresywny, ambitny i litościwy. Prowadzi małą parafię na przedmieściach Chicago. Nie wie jeszcze, że pewne wydarzenie odmieni jego życie na zawsze. Tymczasem, w innym miejscu na Ziemi, inny ksiądz, zostaje wplątany w walkę ze złem. Ojciec Marcus Brennan (Ben Daniels; House of Cards) jest współczesnym Templariuszem, sierotą wychowaną przez Watykan i wyszkoloną do walki z wrogami kościoła. Ojciec Marcus jest bezlitosny, nieprzyjemny i pochłonięty przez swoją misję. 

Rodzina Rance to członkowie parafii Ojca Tomasa. Wydają się normalną rodziną, jednak nie wszystko jest takie jak się wydaje. Henry Rance (Alan Ruck; Zdarzenie) powoli traci rozum; Najstarsza córka Katherine (Brianne Howley; Królowe krzyku) zaszywa się w swoim pokoju i nie chce z niego wyjść, a jej młodsza siostra, Casey (Hannah Kasulka; The Fosters) słyszy dziwne głosy dobiegające ze ścian; Matkę z kolei, Angelę (Geena Davis; Sok z żuka) dręczą koszmary, a każdy z nich jest jeszcze bardziej przerażający od poprzedniego. Angela wierzy, że coś jest w ich domu – wyczuwa demoniczną obecność, która z każdym dniem przybiera na sile. Zdesperowana, prosi o pomoc Ojca Tomasa, tym samym doprowadzając do spotkania obu księży. Pomimo różnych charakterów, będą musieli wspólnie stanąć do walki z demonicznymi siłami, które od wieków nękają tę planetę.

egzorcysta plakat

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już 23 września 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?