American Horror Story – garść kolejnych teaserów 6. sezonu

Promocja 6. sezonu American Horror Story nie zwalnia. W sieci pojawiły się kolejne teasery zwiastujące nadejście nowej serii, której premiera odbędzie się za niecały miesiąc. Pojawilo się ich już tyle, że naprawde ciężko stwierdzić, który jest prawdziwy. Twórcom więc plan się powiódł. Owe zwiastuny, w tym jeden w stylu retro poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?v=EAm87yF_k30

https://www.youtube.com/watch?v=Gs0unaIiDlg

https://www.youtube.com/watch?v=o0rSuWvOaLA

Póki co o nowej serii wiemy tyle, że do serialu Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka powróci większość starej obsady. Twórca złożył oferty gwiazdom poprzedniego sezonu zaznaczając, że mogą wrócić w nowej odsłonie, jeśli tego chcą. Niedawno swoją obecność potwierdzili Angela Basset, Cheyenne Jackson, Lady Gaga oraz Sarah Paulson.

ahsseason6poster Kopia

Zobacz również: Kolejne sezony Homeland i Billions z datą premiery!

American Horror Story wielokrotnie nominowane było do nagród Emmy. Pierwsze cztery sezony antologii Ryana Murphy’ego zdobyły 13 statuetek „telewizyjnych Oscarów”, z czego 5 należy do Freak Show. Szósty sezon będzie miał swoją premierę 14 września.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?