Rusza nowy kanał 2x2TV skierowany do starszej młodzieży

Wraz z początkiem września nadawanie rozpocznie nowy polski kanał rozrywkowy. Co będzie odróżniać 2×2 TV od innych stacji tego typu? Przede wszystkim będzie to stacja z założenia skierowana do staszej młodzieży, nastolatków. W programie stacji znajdą się międy innymi liczne seriale anime. To jednak nie wszystko co stacja będzie miała do zaproponowania młodym odbiorcom. 

Jak mówi Paweł Werpachowski z firmy Romwer, która jest nadawcą stacji:

60 proc. ramówki stanowić będą seriale animowane, a 40 proc. – programy o grach komputerowych. Dodatkowo w weekendy pojawią się filmy dla całej rodziny. 

https://www.youtube.com/watch?v=HJ-IaDefhV8

Wśród produkcji, które pojawią się na antenie 2×2 TV znalazły się takie produkcje jak K-On!, Eena, Meena i Deeka czy Pitaszki. Programy dotyczące elektroniki, gier powstające dla stacji, będą przygotowywane we współpracy z popularnymi youtuberami. Jak na razie nie wiadomo również w jakiej formie odbywać się będzie dystrybucja nowego kanału. 

źródło: wirtualnemedia.pl/źródło ilustracji wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Redakcyjny hipster. Domorosły krytyk filmowy, fan mieszaniny stylistyk i kreatywnego kiczu. Tępiciel amerykańskiego patosu i polskich kom-romów

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?