Ash kontra Martwe Zło – salutujący bohaterowie na nowym plakacie 2. sezonu

Stacja Starz opublikowała nowy plakat drugiego sezonu serialu Ash kontra Martwe Zło. Na nim to bohaterowie salutują na tle flagi Stanów Zjednoczonych.

Ash vs Evil Dead

Zobacz również: Narcos – nowy zwiastun 2 sezonu! Pablo Escobar wraca do gry!

Drugi sezon serialu rozpocznie się dokładnie tam, gdzie zakończył się pierwszy. Tytułowy bohater, w którego wciela się Bruce Campbell, opuścił swoją misję walki z demonami, aby spełnić swoje marzenie i osiedlić się na słonecznej Florydzie. 

W nowym sezonie poznamy ojca Asha, Brocka Williamsa, w którego wcieli się Lee Majors (Czy naprawdę wierzysz?), a także najlepszego przyjaciela z dzieciństwa, Cheta Kaminskiego, którego zagra Ted Raimi (Spider-Man). Ponadto, ponownie zobaczymy Lucy Lawless w roli Ruby, która teraz posiada potężną księgę Necronomicon, Raya Santiago (Pablo Simon Bolivar), lojalnego pomocnika Asha, który musi poradzić sobie z traumą jaką doznał w domku w lesie oraz Danę DeLorenzo (Kelly Maxwell) dziewczynę, pragnącą pomścić swoich rodziców, którzy zginęli z ręki demonów.

Ash vs Evil Dead - Season 2

Nowe odcinki serialu powrócą już 31 października

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?