Shameless – oto plakat i zwiastun 7. sezonu!

Showtime opublikował pierwszy zwiastun oraz plakat 7. sezonu serialu Shameless – Niepokorni, który powróci na małe ekrany w niedzielę, 2 października. Gwiazdami produkcji są nominowany do Oscara i zwycięzca nagrody Emmy William H. Macy (Frank Gallagher) oraz nominowana do Złotego Globa Emmy Rossum (córka rzeczonego bohatera – Fiona). W obsadzie serialu znajdują się również: Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan i Isidora Goreshter.

https://www.youtube.com/watch?v=ITsirWLf-W8

Zobacz również: Salem – nowa zapowiedź 3. sezonu!

Siódmy sezon rozpoczyna się miesiąc po wydarzeniach z finału 6. rozdziału produkcji. Zatem rodzina Gallaghersów gotowa jest na kolejne gorące lato w dzielnicy Chicago – South Side. Rzeczona familia zawsze ciułała grosze, lecz tym razem, niektórzy jej członkowie doczekają się w końcu wsparcia, co oznacza poważne zmiany. Kiedy Frank (Macy) budzi się ze śpiączki, a tym samym uświadamia sobie fakt, że jego ukochani wrzucili go do rzeki, poprzysięga sobie zemstę – Gallagher kontra Gallagher. Jednakże Fiona (Rossum) jest zbyt zajęta poprawą własnego życia, aby zamartwiać się czyimiś groźbami. Po wyniszczającej zdradzie mającej miejsce w ostatnim sezonie, bohaterka w końcu pozbierała się do kupy, stała się wojownikiem, a co za tym idzie, nic nie stanie już na jej drodze – nawet rodzina. Od tej pory dziewczyna zaczyna nowe życie jako menadżerka Patsy. Z kolei Phillip Lip Gallagher (White) nareszcie wraca z odwyku i inaczej już zapatruje się na alkoholizm, jak również swoją ponurą wizję przyszłości, podczas gdy niegdyś niestabilny Ian (Monaghan) spełnia się teraz jako sanitariusz pogotowia ratunkowego i w wygodnym związku. Debbie (Kenney) natomiast ciągle boryka się z byciem dobrą mamą dla młodej Franny, a Carl (Cutkosky) musi podjąć kilka ważnych decyzji, jako że wchodzi w dorosłość. Gdy Fiona postanawia więc zrobić coś w końcu tylko dla siebie, czy reszta Gallaghersów rozpadnie się niczym stłuczona szyba bez jej pomocy?

shameless pr ad pl

W nowym sezonie pojawią się w gościnnych rolach następujący aktorzy: Sharon Lawrence, Tate Ellington, Ruby Modine, Arden Myrin, June Squibb i Alicia Coppola.

Stworzona przez Paula Abbotta seria produkowana jest przez Bonanza Productions działających we współpracy z John Wells Productions i Warner Bros. Television. Producentami wykonawczymi Shameless – Niepokornii są: John Wells, Nancy M. Pimental, Christopher Chulack, Krista Vernoff, Etan Frankel i Sheila Callaghan.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?