Sposób na morderstwo – zdjęcia z 3. sezonu serialu!

ABC opublikowało zdjęcia, które promują trzeci sezon Sposobu na morderstwo. W sieci znalazł się też oficjalny opis nowych odcinków, który znajdziecie poniżej. 

Rozpoczyna się drugi rok studiów, a „Keating 5” ma trudności z powrotem do normalności. Morderstwo Wallace’a Mahoneya pozostaje nierozwiązane. Nie wiadomo też, gdzie przebywa Frank. Reputacja Annalise na uniwersytecie wisi na włosku, więc rozpoczyna nowe zajęcia z prawa kryminalnego, gdzie studenci będą konkurować o własne sprawy. Główna bohaterka musi również podjąć decyzję, która może zmienić wszystko. 

Zobacz również: Chirurdzy – zdjęcia oraz zapowiedź, promujące 13. sezon serialu!

Sposób na morderstwo jest prawniczym serialem ABC, za który odpowiedzialna jest Shonda Rhimes. Bohaterami produkcji jest grupa studentów prawa oraz ich genialna profesor. Wszyscy zostają wplątani w morderstwo, które wstrząśnie całym uniwersytetem i na dobre zmieni ich życia. Za główną rolę w serialu Viola Davis otrzymała nagrodę Emmy oraz nominacje do Złotego Globu. W obsadzie znaleźli się również: Alfie Enoch, Jack Falahee, Karla Souza, Matt McGorry, Aja Naomi King, Charlie Weber, Liza Weil, Billy Brown i Conrad Ricamora. Serial powróci już 22 września.

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: ABC

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?