Big Of Me – nowy kobiecy serial Evy Longorii

NBC wyprodukuje nowy serial komediowy mówiący o kobietach i przeznaczony głównie dla kobiet. Będzie on nosił tytuł Big Of Me. Wśród producentów znalazła się popularna aktorka : Eva Longoria.

Big Of Me składać się będzie z półgodzinnych odcinków. Produkcja opowiadać będzie o dwóch kobietach, które wywodzą się z różnych środowisk. Po śmierci swoich mężów, panie zaprzyjaźnią się. Co z tego wyniknie dowiemy się miejmy nadzieje już nie długo. Serial ma być utrzymany w komediowym stylu. Za produkcję odpowiadają: aktorka i producentka – Eva Longoria (Gotowe na wszystko, Telenovela), aktor, producent i scenarzysta – Will Packer (Polowanie na drużbów, Myśl jak facet) oraz Lauren Iungerich – reżyserka, producentka i scenarzystka m.in. serialu Inna. (Na zdjęciu poniżej: Will Packer i Eva Longoria.)

Zobacz również: The Clown – Lily Collins w ekranizacji poematu Anthony’ego Lucero

will packer eva longoria

Źródło: wirtualnemedia.pl / Ilustracja wprowadzająca: Brock Stoneham – nbcnnews.com

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?