Crisis in Six Scenes – pierwszy zwiastun serialu Woody’ego Allena!

Amazon Studios zaprezentował pierwszy zwiastun serialu w reżyserii Woody’ego Allena pt. Crisis in Six Scenes, który zadebiutuje już 30 września. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=N1cV2zsIOj4

Zobacz również: Black Lightning – stacja FOX zamawia pilot serialu!

Akcja serialu osadzona jest w latach 60. i będzie opowiadać o tradycyjnej parze z Nowego Jorku (Allen i Elanie May) do których niespodziewanie przyjeżdża przyjaciel (John Magaro) ze swoją narzeczoną (Rachel Brosnahan). Ich konserwatywne poglądy zostaną wystawione na próbę przez młodą hipiskę (Miley Cyrus), która zaangażowana jest w ruchy społeczne z tego okresu i inspirowana przez radykalnych przywódców komunistycznych.

Całość ma pozostać utrzymana w ironicznym, komediowym tonie, tak bardzo charakterystycznym dla tego reżysera. Pierwszy i jedyny sezon będzie się składał z sześciu odcinków, a każdy z nich będzie trwać 30 minut.

Na ekranie oprócz Allena zobaczymy: Miley Cyrus, Elaine May, Rachel Brosnahan, Johna Magaro, Michaela Rapaporta, Margaret Ladd, Davida Harboura, Joy Behar, Christine Ebersole, Becky Ann Baker, Lewisa Blacka oraz Rebeccę Schull.

crisis in six scenes 7

źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: Amazon Studios

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?