Gra o Tron – twórcy komentują powstanie prequela!

Gra o Tron zdecydowanie podbiła tegoroczne rozdanie nagród Emmy. W tym rozdaniu serial zdobył aż 12 statuetek, w tym tę najważniejszą – najlepszy serial dramatyczny, ustanawiając tym samym nowy rekord w łącznej liczbie nagród – 38. Poprzednim rekordzistą, mającym na koncie 37 statuetek. był serial Fasier.

game of thrones winning emmy 2016

Zobacz również: 68. rozdanie nagród Emmy – mamy wyniki! Gra o Tron najlepszym serialem dramatycznym!

W związku z drugim zwycięstwem z rzędu w kategorii najlepszy serial dramatyczny, twórcy Gry o Tron oraz autor książkowego pierwowzoru, George R.R. Martin wypowiedzieli się na temat powstania potencjalnego prequela hitu HBO. Jak wiemy, David Benioff oraz D.B. Weiss wyrazili swoją stanowczość w zakonczeniu Gry na 8 sezonie. Jednakże przynali, iż materiału na prequel produkcji jest tak dużo, że istnieje możliwość jego powstania, ale niestety już bez ich udziału. 

Najlepiej będzie, jeśli spytacie o to George’a. Stworzył on naprawdę wielki, bogaty świat. Jestem pewny, że powstaną inne seriale na temat Westeros, ale dla nas to koniec. – skomentował Benioff

Do rozmowy włączył się sam Martin:

Mam tysiące stron fałszywych historii Westeros, które prowadzą do wydarzeń Gry o Tron. Jest więc bardzo dużo potrzebnego materiału, a napiszę jeszcze więcej. 

Na razie fanom pozostaje winszować ulubionemu serialowi oraz czekać na jego kolejny sezon, który zobaczymy latem 2017 roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?