Advertisement
Advertisement

Arrow – Guillermo Del Toro zaproszony do wyreżyserowania jednego z odcinków

Od momentu, gdy Guillermo Del Toro po raz pierwszy wyraził chęć adaptacji Justice League Dark co rusz jest łączony z innymi projektami z uniwersum DC. Choć ostatecznie porzucił film Dark Universe, to prawdopodobnie skusi się na propozycję wyreżyserowania jednego z odcinków uznanego serialu Arrow.

225 192543703

Zobacz również: Legends of Tomorrow – Flash, Arrow i Supergirl w zwiastunie serialu!

Del Toro niedawno zaaranżował Marca Guggenheima do współrealizowania animowanego serialu Trollhunters. Guggenheim z kolei jest jednym z twórców serialu Arrow. Nie mogło go zatem zabraknąć na tegorocznym New York Comic-Conie, gdzie został zapytany o to, czy istnieje możliwość objęcia pieczy nad jednym z odcinków serii przez reżysera Pacific Rim oraz Labiryntu fauna. Odpowiedź była jasna i klarowna:

Skłamałbym mówiąc, że nie poruszałem z nim tego tematu. On jednak jest mocno zapracowany na planie filmowym w Toronto, ale ma oczywiście stałe zaproszenie.

Gdyby reżyser znalazł wolną chwilę na zajęcie się serialem Arrow, nie byłby pierwszą osobą która zaliczyłaby epizod w Arrowverse (w skład którego wchodzą Arrow, Flash oraz Legends of Tomorrow) – Kevin Smith w zeszłym roku nakręcił jeden odcinek Flasha, a teraz powraca, aby nakręcić kolejny w trzecim sezonie. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?