Halt and Catch Fire – czwarty sezon będzie ostatnim

Fani serialu Halt and Catch Fire po przeczytaniu tytułu mają zapewne mieszane uczucia. Z jednej strony seria została przedłużona, z drugiej będzie to już ostatni sezon produkcji. Stacja AMC ogłosiła, że ma mieć dziesięć odcinków. 

Charlie Collier, prezydent stacji AMC i Sundance TV, na temat wypowiada się tak:

Jesteśmy bardzo dumni z Halt and Catch Fire – projektu zrodzonego z prawdziwej pasji – i dziękujemy krytykom i fanom, którzy zainteresowali się tym wyjątkowym serialem. Gratulacje i podziękowania dla twórców Chrisotphera Cantwella i Christophera C. Rogersa oraz dla ogromnie utalentowanych scenarzystów, producentów, obsady i zespołu. Przedłużenie serialu o czwarty i końcowy sezon, by przekonać się czy Cameron, Donna i reszta drużyny przemieni Swap Meet w eBay, Amazon czy Facebook jest wielką przyjemnością.

Twórcy serialu, Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers podkreślają swoje podekscytowanie możliwością zakończenia serii na własnych warunkach i przekazania fanom zakończenia, na które zasługują.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 3. sezon Halt and Catch Fire

Halt And Catch Fire

Akcja serialu rozgrywa się na początku lat 80. XX wieku. Opowiada o Joe MacMillanie (Lee Pace), Gordonie Clarku (Scoot McNairy) i Cameron Howe (Mackenzie Davis), którzy wprowadzają odrobinę innowacyjności do rozwijającej się branży komputerowej. Każdy ich ruch obserwowany jest przez konkurencje. Prowadzą firmy, oferując nowe produkty zwykłym użytkownikom.

Halt and Catch Fire jest wyświetlany na kanale stacji AMC. Dwa finałowe odcinki 3. sezonu zadebiutują dzisiaj, 11 października.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?