Advertisement
Advertisement

Knightfall – zwiastun nowego serialu o Templariuszach

History zaprezentował pierwszy zwiastun nowego serialu historycznego pt. Knightfall opowiadającego o Templariuszach, elitarnych rycerzach walczących w czasie Krucjat. Trailer znajdziecie poniżej. 

Zobacz również: Jadotville – recenzja VOD filmu wojennego platformy Netflix

Knightfall opowie o prawdziwych wydarzeniach historycznych z punktu widzenia fikcyjnych postaci. Akcja skupi się na przywódcy słynnego zakonu, Sir Landry, który po przegranych bitwach na Ziemi Świętej zaczyna tracić wiarę w słuszność misji zakonu. Jednak gdy docierają do niego wieści o Świętym Graalu jego motywacja do walki powraca. Serial opowie o przyczynach upadku zakonu oraz przedstawi wydarzenia z piątku trzynastego, które zapoczątkowały fatalność tej daty.

W serialu występują: Tom Cullen, Sabrina Barlett, Bobby Schofield, Julian Ovenden, Padraic Delaney, Sarah-Sofie Boussnina, Simon Merrells, Olivia Ross.

Pierwszy sezon będzie zawierać 10 odcinków. Twórcami serialu są Don Handfield i Richard Rayner, natomiast producentem został Jeremy Renner (Avengers).

Premiera Knightfall odbędzie się w 2017 roku.

Źródło: spoilertv.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?