Druga szansa – powstanie 3. sezon serialu TVN

TVN zadecydował, że powstanie 3. sezon serialu obyczajowego Druga szansa. Dalsze losy Moniki Boreckiej widzowie będą mogli śledzić już wiosną 2017 roku.

Druga szansa emitowana jest przez stację TVN w poniedziałki o 21:30. Średnia oglądalność odcinków drugiego sezonu wynosi 1,63 miliona widzów. Fabuła serialu skupia się wokół Moniki (w tej roli Małgorzata Kożuchowska), producentki filmowej i agentki gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę. Pozostałymi gwiazdami produkcji są: Bartłomiej Topa, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski i Magdalena Berus. 

Zobacz również: Druga szansa hitem TVN i Player.pl

https://www.youtube.com/watch?v=_vcnAaKBt0E

Oficjalny opis:

Główną bohaterką serialu jest Monika Borecka, producentka telewizyjna i agentka gwiazd. To współczesna kobieta sukcesu – silna, atrakcyjna, pracowita i pewna siebie. Wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest u szczytu kariery zawodowej, ma pieniądze i przystojnego mężczyznę u boku. Kocha życie w wielkim mieście, nie rozstaje się ze swoim telefonem i jest na bieżąco z nowinkami z Facebooka. Monika jest ambitna i pełna pomysłów na życie. W meandrach show-biznesu porusza się jak ryba w wodzie. Szczęśliwa planuje huczne obchody swoich 40. urodzin. Niestety…w wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Zostaje bez pracy i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu i zostaje skazana na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy zostaje sama…Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei. Serial poprzez losy Moniki i innych bohaterów, próbuje odpowiedzieć na pytanie co jest w życiu naprawdę ważne i jak łatwo w dzisiejszym świecie się pogubić. Czy po upadku można stać się silniejszym i zacząć wszystko od nowa?

Jak wykorzystać drugą szansę, którą daje nam los, by znaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie? Serial pokazuje również kulisy show-biznesu i odkrywa przed widzami mechanizmy rządzące tym światem.

Druga szansa to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Scenariusz serialu pisze Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Nadawany obecnie drugi sezon reżyserują Michał Gazda, Ksawery Żuławski i Tomasz Szafrański. Głównym producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke.

Źródło: tvn; wirtualnemedia.pl / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna serialu

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?