„Kochane kłopoty” – kto jeszcze pojawi się w nowych odcinkach?

Tydzień obfitował w kolejne informacje o powrocie „Kochanych Kłopotów”. Na koniec stycznia Netflix oficjalnie poinformował o pracach nad serialem. Jeżeli chodzi o obsadę, wrócą: Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn i Keiko Agena. Amy Sherman-Palladino i Daniel Palladino napiszą oraz wyreżyserują wszystkie odcinki, jakie powstaną. Dotychczas, chyba w żadnym z powracających po latach seriali, aż tylu aktorów z oryginalnej obsady było gotowych do ponownego pojawienia się na planie. Już teraz wiadomo, że Liza Weil wróci ze swoją rolą, jako Paris. Powróci też jej chłopak, Doyle, czyli Danny Strong, który na swoim Twitterze już podzielił się zdjęciem z planu. 

Do Matta Czuchry, czyli jednego z chłopaków Rory, dołączyli również Jared Padalecki i Milo Ventimiglia. Drugi z panów powróci z rolą Jess, który pojawił się w 37 odcinkach „Kochanych Kłopotów”, a jego związek z Rory należał do bardzo burzliwych. Z kolei, Padalecki pojawi się, jako Dean, czyli trzeci z mężczyzn w życiu głównej bohaterki. 

Milo Ventimiglia Returns to Gilmore Girls

Pondadto zapowiedziano udział Sutton Foster („Younger”) w projekcie. Aktorka była gwiazdą innego serialu Amy Sherman-Palladino, „Bunheads”. Nie wiadomo jeszcze, czy Foster wcieliłaby się w całkowicie nową postać, czy może Michelle z serii ABC Family. Zachodnie media podejrzewają jednak, że bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja. 

źródło: tvline.com

 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?